Доставка і повернення товару

Умови доставки

Free Shipping

Безкоштовна доставка

ПРИ ЗАКАЗЕ НА СУММУ ОТ 1000 ГРИВЕН В НАШЕМ ИНТЕРНЕТ-МАГАЗИНЕ ДОСТАВКА ОСУЩЕСТВЛЯЕТСЯ БЕСПЛАТНО!

Безкоштовний самовивіз товару

Оформивши Ваше замовлення через Інтернет, Ви можете самостійно забрати його в нашому магазині за адресою:
ін. Юрія Гагаріна, 2/35

У цьому випадку, Ви маєте можливість відразу перевірити товар на наявність шлюбу або дефектів, на місці оплатити покупку готівкою або кредитною карткою, а також отримати кваліфіковану консультацію щодо найбільш ефективного використання покупки від фахівців у своїй справі і наших продавців-консультантів.

Dostavka

Міжміський доставка по території України

Ми співпрацюємо з декількома Службами доставки. Замовлення для Вас виконають служби “Автолюкс”, “САТ” або “Нова пошта”. В цілості й схоронності посилка прибуде в офіс перевізника у Вашому або сусідньому населеному пункті.

Просимо Вас звернути увагу, що при замовленні товару на суму понад 1000 грн. – доставка здійснюється безкоштовно. Якщо сума покупки менше 1000 грн., Замовнику необхідно оплатити послуги транспортної компанії безпосередньо в офісі служби, при отриманні посилки.

Вартість транспортування товару по Україні службами доставки «Автолюкс”, “САТ” та “Нова пошта” розраховується автоматично при оформленні замовлення.

Повернення товару

Буває так, що запланована покупка вже не здається вам такий доречною. Ви маєте повне право відмовитися від обраної продукції до моменту її отримання, а після – протягом 7 (семи) календарних днів від дати отримання товару. Однак, обов’язковою умовою процедури повернення є збереження товарного вигляду продукції, його споживчих властивостей, а також документ, що підтверджує факт і умови покупки зазначеного товару.

Повернення товару, що був в експлуатації – НЕМОЖЛИВИЙ.

Якщо дані умови будуть дотримані правильно, ми зобов’язуємося повернути всю сплачену Вами суму замовлення, за вирахуванням вартості доставки товару назад з Вашого населеного пункту в магазин «DIVEX». Повернення грошових коштів відбудеться протягом десяти робочих днів з дня підтвердження вимоги про повернення продукції.